Keller Williams Capital District - David Schwartz
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 2 500 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  268 Broadway #409, Saratoga Springs, Inside, NY 12866
  Listing Courtesy Of: Howard Hanna, Pamela Dobry, 518-560-2245
  I ri - 1 708 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  307 Bobillen Road, Jewett, NY 12444
  Listing Courtesy Of: Fran Clark's Unique Realty-3544-Frances
  I ri - 802 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  8 Elm Street, Coxsackie, NY 12051
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Hudson Valley North-4459-Dave
  I ri - 963 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  60 Strawberry Lane, Westerlo, NY 12193
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Hudson Valley North-4459-Dave
  I ri - 337 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  23 Leggett Road, Ghent, NY 12075
  Listing Courtesy Of: Aimee Strunk Real Estate-629-Aimee
  I ri - 173 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  5.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1119 State Route 203, Chatham, NY 12037
  Listing Courtesy Of: Houlihan Lawrence, Inc. - Millbrook-5301-Oliver
  I ri - 919 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  9 Hamm Road, Durham, NY 12460
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Village Green - Windham-3595-Lisa
  I ri - 56 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  6.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1727 Route 9, Germantown, NY 12526
  Listing Courtesy Of: Rouse + Co Real Estate, LLC-530-Tracy
  I ri - 4 225 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  metra katrorë
  ac
  0 Corfu Road, Elka Park, NY 12427
  Listing Courtesy Of: Greene Acres Real Estate and Management, LLC-3644-Alexa
  I ri - 1 154 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  108 Botti Drive, Hunter, NY 12442
  Listing Courtesy Of: Bunce Realty-3268-Patricia
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  David Schwartz
  Numri i licencës: 10401300014

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c8j85a3ulb8s0n6lktug.png
  Keller Williams Capital District
  935 Loudon Rd Latham NY 12110
  Zyrë

  David Schwartz
  Licensed Real Estate Salesperson 10401300014
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.